Горячая линия: 0 800 211 116
Мы в соц. сетях:
РУС/УКР/ENG

 

8-9 жовтня пройшла робоча зустріч представників органів місцевої влади, поліції, надавачів послуг та громадськості міста Рубіжне щодо розробки програми «Рубіжне – безпечне місто». Захід відкрили спеціалістка проекту ООН Жінки в Луганській області Ольга Лішик та директорка департаменту соціального захисту населення Луганської області Елеонора Поліщук.

Лаура Капоб’янко, представниця ООН Жінки, координаторка глобальної програми «Безпечні міста та Безпечні громадські простори», авторка методики оглядового дослідження «Рубіжне – безпечне місто» презентувала Глобальну ініціативу «Безпечні міста та Безпечні громадські простори». Ірина Демченко, директорка АЦ «Соціоконсалтинг» розповіла про оглядове дослідження, його результати та можливість їх використання для розробки програми «Рубіжне – безпечне місто».

Далі за круглим столом обговорили найактуальніші проблеми міста та шляхи їх вирішення, які стануть основою програми «Рубіжне – безпечне місто 2020-2021 рр». Зокрема, до програми пропонують включити питання модернізації системи вуличного освітлення, оновлення пішохідних переходів, тротуарних доріжок, заходи щодо підвищення безпеки у вечірні години, створення спортивних майданчиків для підлітків та інше.

Марина Козленко розповіла про роботу, яку Громадська організація «Нова дія» провела протягом минулих років, зокрема, про благоустрій прибудинкових територій, встановлення лавочок, ремонт сходів та встановлення поручнів в під’їздах для літніх людей.

«Добре, що саме Рубіжне - перше місто в Україні, яке доєдналося до програми з підвищення безпеки та комфорту. Добре, що місцева влада нарешті починає підтримувати корисні громадські ініціативи. Ми готові надати підтримку в інформаційному просторі, співпрацювати в рамках реалізації соціальних програм», - сказала представниця «Нової дії».

Зазначимо, ООН Жінки у партнерстві з МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» реалізує у м. Рубіжне Луганської області проект «Сприяння безпеці громад та запобігання насильству в громадських місцях у східній Україні». Це є частиною Програми ООН із відновлення та розбудови миру, яку реалізують чотири агентства ООН: ПРООН, ООН Жінки, UNFPA і ФАО. Ініціативу розпочато у листопаді 2010 року. Сьогодні вона охоплює понад 40 міст у світі.
Це перші глобальні зусилля, спрямовані на розробку комплексних підходів до запобігання та реагування на сексуальне насильство щодо жінок і дівчат у громадських містах. Україна долучилась до зазначеної ініціативи з 2019 року в рамках реалізації проекту в Рубіжному.
Даний проект включає проведення оглядового дослідження з метою аналізу ситуації щодо безпеки жінок та дівчат у громадських містах та шляхів її підвищення, а також розробку та затвердження Рубіжанською міською радою програми «Рубіжне – безпечне місто 2020-2021 рр».

Что бы оставить комментарий Зарегистрируйтесь или

Похожие новости